Kolejne zajęcia plastyczne odbywały się 27 września pod hasłem Jesieni. Tym razem zabraliśmy się do wykonania grzybków w jesiennej scenerii.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!