Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy

Jak sobie ludzie radzili bez prądu?

Ocena 0/5

Jak sobie ludzie radzili bez prądu?

 

 W wtorek 28 września odbyły warsztaty  prowadzone z aktywnym udziałem dzieci i wykorzystaniem eksponatów z prywatnej kolekcji .

Dzieci dowiedziały się jak dawniej wyglądało przygotowanie i konserwacja żywności bez prądu.( wędzenie ,solenie suszenie i pasteryzacja). Jak radzono sobie z oświetleniem kiedy nie było prądu i jaka była historia żarówki.

Warsztaty przeprowadziła Pani Marlena Filipiak przewodnik i pilot wycieczek .

Galeria zdjęć

IMG_2145 IMG_2147 IMG_2150 IMG_2155
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności