Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy

Witowo – My się zimy nie boimy!

Ocena 0/5

Witowo – My się zimy nie boimy!

 

14 stycznia miały miejsce pierwsze w tym roku zajęcia z udziałem dzieci z przedszkola w Witowie. Wspólnie zastanawialiśmy się, jak można zimą przyjemnie i zdrowo spędzać czas na świeżym powietrzu. Okazało się, że dzieci mają wiele interesujących pomysłów, a jednym z nich jest oczywiście lepienie bałwana. Większość przedszkolaków już ta sztuka tej zimy się udała. W czasie zajęć były też zagadki, lektura jednej z przygód misia Maćka, a na zakończenie praca plastyczna – bałwanek wyklejany watą.

Galeria zdjęć

IMG_7714 IMG_7716 IMG_7719 IMG_7721 IMG_7727 IMG_7729 IMG_7730 IMG_7735
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności