Sulęcin, Krzykosy - Spotkanie z Elizą Piotrowską
15 maja uczniowie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sulęcinie oraz Zespół Szkół w Krzykosach, uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu autorskim z Elizą Piotrowską. Pisarka przyleciała z Brazylii, gdzie na co dzień mieszka i tworzy swoje książki dla dzieci.
Podczas spotkania autorka z ogromnym entuzjazmem opowiadała o swojej pracy, podróżach oraz bohaterach swoich książek. Dzieci miały okazję poznać bliżej przygody uwielbianej Cioci Jadzi oraz Kapibary Barbary. Barwne historie, humor i ciekawostki przedstawione przez panią Elizę wywoływały wiele uśmiechów i radości wśród uczestników.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania i chętnie dzielili się swoimi wrażeniami z przeczytanych książek. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć oraz autografów.
Spotkanie upłynęło w niezwykle serdecznej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci dzieci oraz nauczycieli jako inspirujące wydarzenie promujące czytelnictwo i rozwijanie wyobraźni.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!