Sulęcinek – Dzień Przyjaciela
Dzieci z grupy „Smerfy” wysłuchały opowiadania pt. „Elmer i motylek”, które porusza temat przyjaźni, życzliwości i wzajemnej pomocy. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Przyjaciela. Wspólnie rozmawialiśmy o tym, czym jest prawdziwa przyjaźń i jakie cechy powinien mieć dobry przyjaciel.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!