Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy

Sulęcin - Dogoterapia

Ocena 0/5

We wtorek, 26 maja, w Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sulęcinie odbyły się warsztaty dogoterapeutyczne, w których uczestniczyli uczniowie klasy 3. Spotkanie poprowadziła pani Magdalena – certyfikowana dogoterapeutka. Podczas zajęć towarzyszyła jej Meggi, pies rasy berneńskiej, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i sympatię dzieci.
Celem warsztatów było poszerzenie wiedzy uczniów na temat właściwej opieki nad psami oraz zasad bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o potrzeby czworonogów, jak odpowiednio się nimi opiekować oraz jak rozpoznawać ich zachowania i emocje.
Na zakończenie warsztatów każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki.

Galeria zdjęć

708557639_122268766538040612_2614168433949733578_n 707855740_122268760226040612_3930782019233780545_n 707945399_122268760076040612_7625916181526906458_n 708216687_122268762080040612_9064649941696239507_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności