Filia w Pięczkowie także uczestniczyła w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. W przedszkolu w Witowie dzieci usłyszały „Kopciuszka”, a w Pięczkowie – jedną z przygód słonia w kratkę pt. „Elmer i motylek”.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!