Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy

Krzykosy – Odwiedziny uczniów z Sulęcina

Ocena 0/5

W czwartek 7 grudnia klasy 1-3 Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Sulęcinie odwiedziły naszą bibliotekę. Dzieci zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z księgozbiorem i jego ustawieniem na półkach. Zobaczyły także jak wygląda elektroniczna karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Uczniowie byli zaskoczeni dużą ilością książek.

Galeria zdjęć

IMG20231207082330 mik1 mik2 mik3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności