Dnia 10 kwietnia odwiedziła nas przesympatyczna grupa przedszkolna Jarzębinki z Solca. Dzieci wysłuchały opowiadania "Jadzia Pętelka u dentysty", po czym zwiedziły nasza bibliotekę.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!