Pięczkowo – AKADEMIA MALUCHA
19 czerwca, po raz ostatni w tym roku szkolnym, odbyły się zajęcia Akademii Malucha. Rozpoczynające się lato, a wraz z nim upragnione wakacje, określiły tematykę spotkania. Dzieci, które jak zwykle rozpierała energia, z ochotą włączyły się we wspólną zabawę. Po wysłuchaniu opowiadania M. Strękowskiej – Zaremby pt. „Wakacje nad morzem”, opowiadały o swoich planach wakacyjnych. Na koniec, po wykonaniu pracy plastycznej, którą był letni przysmak – arbuz, życzyliśmy sobie udanych wakacji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!