Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy

Sulęcinek – KLUBIK MALUCHA

Ocena 0/5

Ostatnie przed wakacjami spotkanie z Klubikiem Malucha upłynęło w prawdziwie letnim nastroju. Dzieci z zapałem układały kolorowe koraliki, słuchając o przygodach pirata Toma, autorstwa Agnieszki Bator. Po emocjonującym, pirackim opowiadaniu powstały wyjątkowe prace plastyczne – butelki z żaglówkami w środku, które przeniosły nas w wyobraźni na morskie wyprawy.  Tak radośnie żegnamy się przed wakacyjną przerwą! Bezpiecznych i słonecznych wakacji!    Do zobaczenia we wrześniu.  

Galeria zdjęć

493906879_122226152498040612_4367782761187856533_n 500129402_122226152540040612_7186825431659237504_n 500779621_122226151928040612_5176674296919223845_n 504872102_122226152222040612_1311013901749398270_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności