W środę 25 września odwiedziła nas grupa Sówki. Dzieci miały okazje zwiedzić naszą bibliotekę, wysłuchać opowiadania pt. 'Basia i biblioteka" oraz wykonać swoją pierwszą ilustrowaną książeczkę.,.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!